Add parallel Print Page Options

Інші роди Юдеї

Ось сини Юди:

Перез, Хезрон, Кармій, Гур та Шовал.

Реая, син Шовала, став батьком Ягата, а Ягат став батьком Агумая та Лагада. Такі роди зоратіїв.

А ось сини Етама: Єзреел, Ішма, Ідваш і їхня сестра на ім’я Газзелелпоні.

Пенуел був батьком Гедора, а Езер був батьком Гуші. Сини Гура були: первісток—Ефрата, засновник[a] Віфлеєма.

Ашур був батьком Текоа, він мав двох дружин: Гелу та Наару. Наара народила йому Агуззама, Хефера, Темені та Гаагаштарі. Це були сини Наари. Сини Гели: Зерет, Зогар, Етнан і Коз. Коз став батьком Анува та Газзовеви і роду Агаргела, сина Гарума.

Явез[b] був більш шанований, ніж брати його. Мати назвала його Явезом, пояснюючи: «Бо я народила його в муках». 10 Явез звернувся з молитвою й такими словами до Бога Ізраїлю: «Аби Ти справді благословив мене й назвав мені більші землі, й був би зі мною, і якби Ти міг відвертати зло, щоб воно не завдало мені болю!»

І Бог послав йому те, про що він просив.

11 Келув, брат Шуги, став батьком Мегіра, який став батьком Ештона. 12 Ештон став батьком Бет-Рафи, Пасеї та Тегінни, засновника Ір-Нагаша. Це були люди Реки.

13 Сини Кеназа: Отніел і Серая. Сини Отніела: Гатат і Меонотай. 14 Меонотай став батьком Офри.

Серая став батьком Йоава, засновника Ґе-Харашима[c], бо вони були ремісниками.

15 Сини Калева, сина Єфунне: Іру, Елу та Наама. Син Ели був Кеназ.

16 Сини Єгаллелела: Зиф, Зифа, Тирія та Асарел.

17 Сини Езри: Єтер, Меред, Ефер і Ялон. Його дружина Бітія народила Міріам, Шаммая та Ішву, засновника Ештемоа. 18 А його дружина-юдейка народила Єреда, засновника Ґедора, Хевера, засновника Соко, Єкутіела, засновника Заноа. Це були сини Бітії, дочки фараона, з якою Меред одружився.

19 Сини Годієвої дружини з Юдеї, сестри Нагама[d]: батько Кейли ґарлійського та Ештемоа маакейського. 20 Сини Шимона: Амнон, Ринна, Бен-Ганан і Тилон. Сини Іші: Зогет і Бен-Зогет.

21 Сини Шелаха, сина Юди: Ер, засновник Леки, Лаада, засновник Мареші, роди ткачів з Бет-Ашбеа, 22 Йоким і люди з Козеви: Йоаш і Сараф, що правили в Моаві й повернулися до Віфлеєма. 23 Вони були гончарі й мешкали в Нетаїмі та Ґедері. Вони працювали на царя.

Симеонові діти

24 Сини Симеона: Немуел, Ямін, Ярив, Зера і Шаул. 25 Його сином був Шаллум, Мівсам—його сином, а Мішма—його сином.

26 Нащадки Мішми: його син Гаммуел, у якого був син Заккур, а у того—син Шимей. 27 У Шимея було шістнадцятеро синів і шестеро дочок, але брати його не мали багато дітей, отож увесь рід не був таким численним, як рід Юди.

28 Нащадки Симеона жили в Беершебі, Моладі, Хазар-Шуалі, 29 Вілсі, Еземі, Толаді, 30 Бетуїлі, Хормі, Зиклаґу, 31 Бет-Маркаботі, Хазар-Сусимі, Бет-Вірі та Шаараїмі. Це були їхні міста, аж доки Давид не став царем. 32-33 А їхніми осідками були Етам і Аїн, Риммон, Токен і Ашан—п’ять міст із усіма селами навколо цих міст аж до Ваала. Там вони мешкали й вели свій родовід.

34 Мешовав, Ямлех, Йоша, син Амазії, 35 Йоїл, Єгу, син Йошивії, сина Сераї, сина Азіела, 36 Еліоенай, Яакова, Єшогая, Асая, Адіел, Єсиміел, Беная 37 та Зиза, син Шифі, сина Аллона, сина Єдаї, сина Шимрі, сина Шемаї. Їх було поіменно записано до родоводу, як голів своїх родів.

38 І роди їхні дуже розрослися. 39 Потім вони розселилися за межі Ґедора на схід долини у пошуках пасовиська для своєї худоби. 40 І знайшли вони родючі та добрі пасовиська, і просторо там було, і земля була спокійна й безпечна. Колись там жили сини Хама. 41 Але ці, записані поіменно в родоводах, прийшли за часів царя Езекії з Юдеї, знищили намети гаміїв та меунімів, яких там знайшли, вигубили їх геть аж по сьогодні й поселилися на їхньому місці, бо там були пасовиська для їхньої худоби.

42 П’ятсот чоловік з коліна Симеона пішли в гори Сеїра. Сини Іші Пелатія, Неарія, Рефая та Уззіел були їхніми вождями. 43 Вони знищили залишки утеклих амаликійців, отож сини Симеонові живуть у Сеїрі й досі.

Footnotes

  1. 4:4 засновник Буквально «батько».
  2. 4:9 Явез Явез гебрейською мовою звучить подібно до слова «муки».
  3. 4:14 Ґе-Херашим У перекладі це слово означає «Долина ремісників».
  4. 4:19 Сини… Нагама Цей варіант міститься виключно у деяких древньогрецьких текстах.